Červen 2009

Don´t look back in anger

16. června 2009 v 22:44 | queenofscots
Tohle je poslení článek, protože Mary se vrátila domů. A teď tu sama sedí, poslouchá bouřku a českou televizi a už vlastně ani neví, jak se má cítit a co si myslet.

Je přede mnou nejistá sezóna čili další výzva, tak mi držte palce.

Na fejsbuku mi bylo předpovězeno, že se v létě zamiluju. Huráá nebo možná i nehuráá, zamilovat se ještě neznamená být šťastná, že. Navíc jsem přišla na to, že chlapi mají asi v genech to, že nám lžou a prostě s náma nedokážou jednat na rovinu (v tomhle mi přijde každej chlap hroznej slaboch, ať už má ramena nebo ne). Tak nevim, jestli jimi mám v rámci zachování si svojí hrdosti opovrhovat a do každé "záležitosti" vstupovat bez očekávání a sladkého zamilovaní a být akorát cynickou nymfomankou (což může bejt občas docela sranda) anebo dělat trošku hloupou a aspoň chvíli si užívat toho pocitu, že mě má možná někdo rád. Hmm, těžká volba. Kterou ale zatím neni třeba řešit. Zase si tak plácám a nakonec bude všechno jinak. Jako vždy. Stává se to jenom mě nebo je to prostě tak, že plánovat prostě nemá cenu? Že to vždycky vyjde úplně jinak? Asi to tak má bejt, protože jinak by to byla nuda. Tím se budu prozatím utěšovat. Ale pak je tu zase jaký si to uděláš, takový to máš. Tak já už vážně nevim. Jsem zmatená tím vším, co se kolem mě a se mnou děje ale zároveň mě to baví, protože mám pocit, že fakt žiju. A to je hlavní, ne?

A na závěr takový menší "moudro" od Mary, královny Skotů, komplikací a změn: Život je od toho aby zkoušel, co vydržíme. Tak se držte, děcka:)PS: Jestli vymyslim nějakej přijatelnej název pro novej blog, tak ho možná i založim:)

A jako úplně poslední poselství všem je tu můj theme song, kterej bych prosila abyste si always keep in your minds, protože má prostě pravdu;)


Where did all the love go?

11. června 2009 v 23:47 | queenofscots |  Mjúsic to my ears and yours too after all
I don´t know, I don´t know ...

What do we become tryin´to kill each other?
You´re faking it son, gotta get you tonight.
I suck another breath to the heart of the revolution
cause it still ain´t right.

Where did all the love go? I don´t know, I don´t know...

Whatever happened to the youth of this generation,
cause it still ain´t right.

In this social chaos there´s violence in the air.
Gotta keep your wits above you
careful not to stare...Kasabian - West Ryder Pauper Lunatic Asylum - nejlepšííííí. Šílenost dovedená k dokonalosti. Všichni povinně poslechnout!