Sunny days, oh where have you gone?

1. května 2009 v 20:14 | queenofscots |  Vyjímečné stavy nouze
Když si vzpomenu, jak dopadli Vilém s Jarmilou, tak bych měla bejt vlastně ráda, že teď ležím sama v posteli, piju Colu bez kaorií a vybírám film na dnešní večer. Ale když si vzpomenu, jak si spolu Vilém s Jarmilou užívali, než oba skončili pod drnem, tak mě ta prázdná postel docela štve. No nic.

Mé teatrální nadání mi možná zlepšilo známku z jazyka hispánského, donutila jsem tři drivery aby mi dali pusu na tvář abych neuschla (to je fakt zoufalý, co), pustila jsem se z práce brzo a tím mé pozitivní zážitky končí. Posuňte někdo čas na 15. června, hniju tady zaživa.

Mnoho pozdravů a mám vás ráda, plus vy tam na české straně, taky byste mohli projevit víc nadšení z mýho návratu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomíno Tomíno | E-mail | 2. května 2009 v 16:53 | Reagovat

Takže asi tahle - celá věc se má tak, že světlo na konci tunelu člověk nevidí prvně po smrti (nebo během toho, co já vím, kdy to má přijít), ale že to pitomý světlo vídáme denně. Denně v takových chvílích, jako je třeba nekonečně nudná směna v práci, při které se děsně těšíme na to, až uniforma bude moci skončit v koutě a my se vydáme za kamarády do oblíbené hospůdky na ještě oblíbenější pivní specialitku...
Ty máš to světlo na dosah oka také, ale asi ho nevidíš, takže..otoč hlavu cca o jeden až dva stupně doprava a pak bude vše ok! V Abe tě to sice už nebaví, ale to je jako s tou směnou - tady tím, že se propustím sama předčasně, nic neřeší a nikam tě neposouvá (v práci by z toho byla ztráta spropitného od toho děsně hezkýho kluka, co sem chodí každý pátek...;-)). To "utrpení" není trestem, ale naopak živnou půdou pro to, aby sis v sobě zase vybudovala tu touhu po češství a chuti být v centru českého nedění...:-D.
Zní to asi hrozně beze smyslu, ale jde jen o to, že všechno má svůj čas - návrat do Česka je prostě načasován už na 15. června...tak si ještě užívej ty lidi, tvá oblíbená místečka v Abe, ty chvilky s lidima, které hned tak zase neuvidíš...užívej si všeho a vryj si to do paměti - všechno to jsou zkušenosti, které z tebe udělaly tak skvělého človíčka, jakým dnes jsi, víš?

2 Barbor Barbor | 3. května 2009 v 7:56 | Reagovat

Cuss maru, myslim, že tušim jak se cejtíš...ale musim (ač teda z toho tomova článku možná půlku uplně nechápu, je přeci je ráno) souhlasit...užij si ty místa a lidi...oni přídou nový a super lidi tady a tak vůbec, ale příde doba kdy na ty lidi tam budeš vzpomínat a stejskat si jaký to byly časy když ve 4 ráno padneš na sedačku vypiješ si svýho vydřenýho Tennense podrbeš s lidma jakej byl Ivor debil a pak se odkuliš do toho bytu plnýho vypranýho maďarskýho prádla a sníš poloshnilou pizzu u ASDY:)nicméně, držim palec ať to tam dožiješ ve zdraví...pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama