Vážení a milí, je to tady

22. dubna 2009 v 16:52 | queenofscots |  V rámci mezinárodní integrace
Jak to jenom říct. Asi stručně a jednoduše. Prostě jsem dospěla po dlouhé a psychicky velmi vyčerpávající (ale vážně) úvaze k velkému rozhodnutí. A to že, queen of scots má skotů a celýho Aberdeenu a celý týhle experience plný zuby a v červnu po zkouškách to tu balí a vrací se do své rodné české kotliny potažmo na další veleúspěšná studia do Prahy.

Píšu to tu hlavně proto, abyste si tohoto blogu vážili, protože brzo už ztratí smysl a přestane fungovat (nebo se spíš přejmenuje a pojede se dál, haha, ke zděšení celého kybernetického prostoru).

Důvodů k tomu mám plno a popravdě se mi to tu nechce moc rozepisovat (hlavně proto, že komukoli to oznámim osobně musim podat dostatečné zdůvodnění a když si představim, kolik lidí to ještě neví, jímá mě děs a hrůza). Prostě dva roky mi přijdou jako dostatečná experience a teď je čas se vrátit zas zpátky mezi svoje, zpátky domů. Kdo mi tohle může zazlívat? A už jsem rozhodnutá, takže moji přátelé mi to v rámci zachování přátelských vztahů nebudou NIJAK negativně komentovat:)

Jinak pro dokreslení mého nynějšího stavu: zrovna v těchto chvílích jsem měla odevzdávat esej na 2500 slov, z který nemám skoro nic a co je největší prča, že mě to ani trochu nevzrušuje. Třeba to dokončim ještě tenhle tejden. V rámci evropské sounáležitosti a folklóru byste si měli poslechnout "Na skle malované" neboli písničky z takovýho modernějšího muzikálového pojetí Jánošíka, který se stal mým novým hrdinou a jsem přesvědčená, že určitě měl seksy zadek. Taky jsem doma nechala sportovní podprsenku, což bude problém, no tak budu muset vybrat nějakou starší nešťastnici z mojí kolekce ... Taky sem nedala číslo jednomu roztomilýmu klukovi na Hvězdě v přesvědčení, že to tak bude lepší, páč Skotsko neni zas tak exotický a ikdyž jsem v tý době věděla, že Skotsko už je out, tak sem asi byla moc opilá a radikální. No a teď kvůli tomu otravuju kámošku aby když ho náááááhodou třeba znova na Hvězdě potká, tak aby mu nacpala můj mail. Jak se tomuhle říká? Ty si ale trdlo!

Ještě že jdu dneska do práce, mám pádnej důvod proč nepokračovat hlemýždím tempem v tý eseji a navíc mám chuť na pizzu a nemusim tudíž pít vodu z kohoutku (což i tak činím, ale nejdřív si přefiltruju, cháá). Plus pochvala pro Bitr, věta "všechno je před námi, tak jako vždycky bylo" je motto měsíce, možná i roku nebo spíš něco, co bysme si měli opakovat pro lepší náladu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bittersweet bittersweet | 22. dubna 2009 v 17:42 | Reagovat

juchů, článek! juchůů, pochvala... ty končíš? a budeš jinde?

2 Mary Mary | 22. dubna 2009 v 23:28 | Reagovat

To jsem ráda, že máš takovou radost:) jestli myslíš tím končíš a budeš jinde blog, tak eště nevim a jinak končim se Skotskem a začínám, jestli vše vyjde jak má, s Prahou:)

3 lenka lenka | 25. dubna 2009 v 12:41 | Reagovat

fakt to tu balis jo? co uni?

4 Mary Mary | 25. dubna 2009 v 14:18 | Reagovat

Co by, dodelam zkousky a finito. Pry by mi je doma meli uznat. Proste mam pocit, ze tady to nikam nevede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama