The madness of the future comes from the history

15. března 2009 v 20:54 | queenofscots |  Čo to trepeš?!
Opravdu bych sem ráda napsala něco, co by mělo hlavu a patu, jenže na to nemám ani sílu, ani nervy. Třeba článek o tom, kdo jsou přátelé a kdo známí a jak se to pozná nebo o zdravém životním stylu a o všech důvodech proč je dobré jíst čokoládu. Nebo bych zase mohla rozpracovat teorii o neočekávání na teorii co tě nezabije, to tě nakopne ... Ale mě se prostě NECHCE.

Proč se lidi pořád navzájem střílí a proč sou Briti tlustý. A taky mám snadný návod na zvýšení seběvědomí ve fitku (záměrně cvičím v blízkosti lidí, u kterých není fyzicky možno, aby bybli ve stejné kondici jako já, rozumějte lidi větší rozměrů). Nebo polemika na téma jak dělat věci v čas a ne až když vám hoří za prdelí. Anebo bych zase mohla použít těžší kalibr a rozepsat se na nějaké ožehavé sexuální téma. Nebo publikovat můj cynický názor na "milujem se, budem spolu bydlet".

Asi až jindy.

Akorát přidám javorový sirup na seznam věcí, který mám ráda, když se mi vybije iPod na seznam věcí, který nesnášim, no a teď něco intelektuálního na seznam věcí, co miluju, ať nevypadám jako úplnej materialista (což asi sem a kdo ne) ... takže miluju ... už vim. VÝLETY:)

Na závěr přece jenom nějaké to "poselství" na zamyšlenou - viz. nadpis (100°C mi teď hodně zvedaj náladu) Ale nadpis má fakt pravdu a napsala bych sem minimálně tři důvody proč, ale prostě ne, Mary je dnes na intelektuálním bodu mrazu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuba Kuba | 16. března 2009 v 11:29 | Reagovat

To je tak milééé, Maruško...

Mám taky deístky námětů k psaní a ne a ne se k nim dostat...nad seznamem věcí, který mám rád a nerad už přemýšlím delší dobu...a tys mě předběhla:D Milé milé milé..:)

2 Mary Mary | 17. března 2009 v 0:37 | Reagovat

Slovo milé je velmi milé. Vždycky jsem chtěla, abych udělala nebo napsala něco, co by se druhým zdálo milé, no a vida:)) (viva la) Ještě mi někdo poví že JÁ jsem milá no a to teda nevim, to mu snad ani nebudu věřit:))) Fakt už plácám hovadiny, mám asi vážně nějakej intelektuální útlum (jako by někdy byl nějakej vzestup) Akorát to několikanásobný ééé - milééé, to taky může znamenat lecos, že. Ale ne, radši si běž lehnout, Maruško, už toho máš za dnešek dost:)

3 Kuba Kuba | 17. března 2009 v 20:57 | Reagovat

Já mám intelektuální útlum pouhých několik málo desítek let...:)To dlouhé é má jen přidat na významu toho, jak moc milé to tu je:)Mám rád takovou tu na polo praštěnou atmosféru, která vyhcází z tvých posledních psaní (a to "praštěnou" myslim jen v dobrym). Mám rád ty stavy i u sebe, když se mi tak občas podaří probudit z opice - jako bych si sám sobě přišel bližší. Ju, ten Tvůj komentář mě upřímně pobavil:)))

4 Mary Mary | 18. března 2009 v 14:23 | Reagovat

Och to je milé Kubo:) Já jenom nejsem na pozitivní komentáře moc zvyklá, tak mě to vývádí z mé praštěné míry;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama