How it all fucked up

24. března 2009 v 17:24 | queenofscots |  No to si nemysli, holka
Těšit se nemá význam. Prostě nemá! Sakra už, mám sto chutí jít někam ven na odlehlý místo a zařvat něco ve stylu "Ty hajzle! Olivere, ty hajzle!".

Můj optimismus byl jen přechodné pomatení mysli.

Prostě nic neni a nikdy nebude fér.

Co když je všechno špatně, co když dělám to, co dělat nemám, sem na úplně blbym místě? Pomoooooc! Takovouhle náladu teď mít nemám, za chvíli letim domů!! Jenže co mě tam čeká ... hm?

Ani nejsem schopná dát svoje myšlenky do srozumitelný formy. A zajímaj vůbec někoho ty moje myšlenky? Zajímám vůbec někoho já? A jestli jo, zajímá on mě?

Never underestimate the predictability of stupidity.

What´s that? It´s my belt Turkish. No Tommy there´s a gun in your trousers. What´s a gun doing in your trousers? It´s for protection. Protection from what? Zee Germans???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuba Kuba | 24. března 2009 v 18:21 | Reagovat

Neřikej, že je to jen náhoda, že sis vybrala tu samou větu ze Snatche či Podfu(c)ku, kterou jsem se dost dlouho bavil:) Neklesej na mysli, Maruško...Life is a rollercoaster...

No každopádně zajímavý...o tom, kdo koho zajímá..nad tim se stojí za to zamyslet...taky mě to občas napadá.

Raise your head up...a hurá do Příbrami:)

2 Mary Mary | 24. března 2009 v 19:46 | Reagovat

Byla sem to vyběhat a už je líp:) Větu ze Snatche sem sice porvé opravdu viděla na tvém profilu myslim na fejsbuku, ale až když sem viděla ten film, tak mi uvízla v hlavě a Zee Germans sou prostě neopakovatelní, ne?:) a příbram ať se těší, páč já se taky těšim a hotovo!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama