Sama v týhle velký comfy posteli

3. února 2009 v 0:51 | queenofscots |  Čo to trepeš?!
Jestli si mysíte, že to s tim sexem už fakt přehánim, tak ne. Páč teď o něm psát nebudu, to zas až bude o čem (o kom):D

Motýli maj poslední šanci ve čtvrtek, jinak to fakt asi už balim.

Dnes byl zase plodný den. Za prvý jsem ráno vstala. Už to považuji za znamení úspěšného dne. Dokonce jsem si i stihla uvařit Earl Grey a dokonce ho i vypít, umýt si vlasy a následně je hodit do rádoby seksy rozcuchu, kterej se mi pak ještě víc rozcuchal, když sem vyšla ven a to už tak seksy nebylo. Taky sem poskádala prádlo, přečetla si noviny, vynesla recyklaci, nasnídala se a stihla bus do školy. Jsem holt úspěšná žena ...

First lecture of the second semester in the first year at Aberdeen University, founded in 1495 a nefungovala computadora. Salmon nikdy nezklame a ten týpek na Německo?? To se jako všichni starý lektoři předháněj o to, kdo je švihlejší? No, aspoň jsem se zasmála a dozvěděla se srdceryvnou story dvou zamilovaných Němců, kteří se ve svém věku sedmi let doslova spakovali a chtěli odletět na romantickou dovolenou do Afriky ... a místo toho se jim dostalo důklané prohlídky Hannoverského vrchního policejního ředitelství. Real dissapointment in a truly German style. Stejně mám nejradši Jona a Chrise. U lektorů neni šance, že by některý z nich byl mladý a pohledný, ba dokonce k sežrání, takže moji docházku bude muset podporovat pouhý interest in the field. Ale třeba ňákej tutor, co dělá postgraduál ... uvidíme, uvidíme.

Mám letenku domů a už teď se děsim toho, co tam budu dělat. Páč mám dojem, že akorát nudit. Takže se s okamžitou platností přestávám těšit a cokoli očekávat.

K dalším mým úspěchům lze připsat: úspěšná návštěva banky, tuna filmů a Microsoft Office od Zdeňka a to, že jsem odolala a jela rovnou domů a nešla lovit seksy trička a super boty.

Odpolední spánek mě doslova vyřadil mimo provoz, hlavně protože se mi o něm už zase zdálo a vzhledem k nulovým okolnostem bych jako prosila, aby se mi o něm zdát už konečně přestalo, protože jakej to má asi význam, co?! Sakra už, doprčic, tohle mi fakt jako neřidává. Pizza a zmrzka u Michala byly super, ale zas mám provinilej pocit ... už abych se zase stresovala, nejedla a hubla.

Každopádně když už jsem si před chvílí myslela, že my day je ouvr, tak sem si na fejsbuku přečetla Pepovu story "kterak Bert poblil celej dvorek". Já ty moje všechny friends mám stejně hrozně ráda:)

Kiss a dobrou noc, jdu se rozvalovat a roztahovat v tý moji senza posteli, dokud můžu. (V březnu už tu se mnou bude spát Bára)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbor Barbor | 3. února 2009 v 15:24 | Reagovat

ty ty Báry v posteli ŇÁK střídáš!!!

2 Michal Michal | 4. února 2009 v 13:59 | Reagovat

Což je paradox přes fakt, že žádná bára nemá široký ramena :)

3 Mary Mary | 4. února 2009 v 15:56 | Reagovat

Jo holt takovej je zivot, mily Miso...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama