Oumajgád

17. února 2009 v 0:33 | queenofscots |  Vyjímečné stavy nouze
Tohle není fér! Tohle není fér! A nadruhou stranu sem si to zasloužila, páč jsem lempl a "úplně blbá" (:)).

Co není fér? Že nepojedu do Kodaně a ani do Austrálie. Ale já tam tak moc chci! Já tam potřebuju jet, musim tam jet, nebo se tady z toho zbláznim. Už jsem se na tu myšlenku upla a to je špatně. Jenže mě představa 3 půl roku tady v tomhle niemandově děsí k smrti. Ať se snažim, jak se snažim, je tu nuda. Oumajgád, za co to mám.

No prostě pro celkový obraz. Chci na první semestr v druháku do Kodaně na Erasmus. Zítra jdu na pohovor, kde jim mám jako říct, proč tam chci a proč si myslím, že jsem vhodný student blábláblá. Jenže háček je v tom, že, jak jinak, musim passnout zkoušky a mít celkový známky nad 13, což vám asi nic neřekne, no ale prostě šance na úspěch je velmi malá. Nejhorší je, že teď s tim nemůžu nic dělat, jenom sedět, mlátit si hlavou o zeď a čekat, než se v Registry uráčej mi dát výsledky na Portál. Tohle je psychicky velmi náročné, ba přímo nezdravé, měli by tenhle systém pitomej zakázat. Já chci taky z každý zkoušky odejít s indexem v ruce a hlavně si vědoma výsledku!!!!

Plus daší věc, jesti sem ty zkoušky nedala, tak nejenom, že dám sbohem Erasmu, ale i většině plánům na léto, protože opravné termíny jsou v srpnu, prosím pěkně. Tohle má logiku jako kde, mi povězte.

Prostě mám talent na to, si věci podělat a zkomplikovat. Jak s oblibou říkám: " Proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě, že?"

A chci se seznámit!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama