Too much momentum

13. ledna 2009 v 20:49 | queenofscots |  Vyjímečné stavy blaha
Jsem zpět. Po těch nejsenzačnějších vánočních prázdninách. Letos to vážně byly "tak trochu jiné Vánoce" a díky za ně.

Moje teorie o očekávání se potvrdila v praxi a to prosím pěkně hned den po jejím zveřejnění zde. Přišel "blesk z čistého nebe" a moje prázdniny a vlastně úplně všechno zvedl do hoooodně vysokých dimenzí. Takže to beru jako znamení, že jsem na to asi vážně kápla.


Štědrý den s hlavou v záchodový míse je taky zapamatováníhodný a Fialák mi odteď přijde jako jedno z nejsenzačnějších míst v Příbrami. Zas jsem si zakusila kouzlo cestování s ČD a poznala Rokycanské nádraží a okolí. Mozolov - velmi zapadlé, ale celkem pěkné místo, kde chatkám říkaj bungalovy, maj tam dobrej bazén a saunu, kterou jsme pak už i uměli sami zapnout. No vzpomínat tam na nás budou asi ještě dlouho a pochybuju, že se tam kdokoliv z nás znovu odváží.Letišti v Madridu se už vyhýbám obloukem a na dovolenou radši už budu jezdit sama, pro klid a blaho všech. Co se stane, když v Madridu začne sněžit radši ani nechtějte vědět a se společností Iberia nelítejte. Jednou se mi kufry ztratit prostě musely a nekoupila jsem si čepici s třešničkama, což je pro mě velké zklamání.

Mám ráda sníh a vyhlídku ze skály a zapadjící slunce a prostě romantiku, aaaach.

A jsem moc ráda, že jsem češka a ne skotka nebo španělka nebo cokoli jinýho. Jak jsem tu už jednou hulákala, čechové jsou národ dobrý! Ať už si trapně myslí, že by někdy Evropě mohli něco osladit anebo že nedělaj nic jinýho, než že nadávaj na politiku a neumí stříhat záclony. Mám zase ráda Příbram a doufám, že mi to vydrží. Hlavně je to krásnej pocit, vědět, že se máte kam vracet. A hlavně se tam vracet ráda.

A teď jsem se ale vrátila zase sem. Málem nás vítr smetl z runwaye, což je možná taky znamení, ale to se všechno ještě uvidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 13. ledna 2009 v 20:52 | Reagovat

Pěkný blog :), prosím Tě, klikni na odkaz a nakrm mou příšerku :) Děkujuuuu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama