Tak už se to krátí

19. prosince 2008 v 17:38 | queenofscots |  Čo to trepeš?!
Tak pozítří, už. Ty jo, čtyři měsíce utekly jak voda a jako voda toho spoustu přinesly i odnesly. Hmm, tak bye bye to všechno co se podělalo a ciao vy všichni noví:)

Normálně na mě padá taková skoro až příjemná melancholie. Dneska, zrovna když si vyjímečně vemu na sebe sukni, tu svoji mini, tak fouká jak na Sibiři. No, ale poloprázdná uni byla něčím kouzelná, možná tím, že jsem na zkoušce ze špániny dokázala i souvisle mluvit a neptala za každou otázkou Qué? ale Puedemos repetir, por favor? Tři lidi na tutoriálu a náš "proboha všechno je tak vážný" tutor, kterej řekl, že je zvědavej hlavně na mě u zkoušek ... uaaaaa, dejte mi s tím pokoj!

Pak jsem splašeně lítala sem a tam po unionce od banky k bance, snažíc se sehnat british pounds, protože skotský asi nejsou tak pěkný nebo co a promění vám je jenom Komerčka a ještě za blbej kurz. Jenže háček byl v tom, že nebyly pro mě. Hold někdo je prostě expert na to, si vzpomenout na věci až na poslední chvíli - a zařiď to, Maruško, jako vždycky, ne? NE!

A utěrky babičce a omrzlej obličej, zvonící mobil, milión lidí, který musíte rozrážet loktama a bus žádnej. Aspoň, že ta uni na mě zanechala pěkný dojem.

Zásadně balím až večer před departure, ale teď jsem tak nadšená z toho svýho super kufru, že jsem ho normálně otevřela, hodila do něj knížky, ale pak si to rozmyslela ... jak jinak. Ale dělám si hromádky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama