Uhaháá

27. listopadu 2008 v 0:35 | queenofscots
To byste nevěřili, co je srandy na tom světě. Fakt. Ode mě to asi zní spíš jako ňáká póza, ale tentokrát to myslím vážně!:) Uhaháá. Já se teď směju až se za břicho popadám. Někdy upřímně a někdy proto, abych se furt nemračila a někdy jentak, ze šílenosti.

Homosexuálové jsou supr. S těma se nasmějete nejvíc.

"Mary, are you single?" ... chudák zákazník, stejně na něj v autě čekala ňáká ... ňáká:)

Kdo by proboha šel do strip baru bez peněz?? A povídal si s polonahýma kočkama a pak se divil, že po něm chtěj prachy? Divím se, že ho vykopli až po dvou hodinách. Ale dobrá story na vyprávění.

Doteď nevím, jesti jsem toho cyklistu sejmula já anebo on mě a švýcar ať si trhne nohou.

Národnost nenárodnost, jsou s chlapama akorát potíže a pak to končí tím, že lekám zákazníky, když se vztekám a zároveň směju, prohlašujíc, že chlapi jsou mi dobrý akorát na sex:) To už je ale trochu while ago, ale nic to nemění na faktu, že je to všechno vlastně jedna velká sranda.

Ať žije pomerančový džus. To mi připomíná bufet na hradu Točník, kde na "menu" měli "džusiky s brčkem". Doslova a do písmene. To je jeden z důvodů, proč je to můj oblíbený hrad.

Devil´s whore, zajímavý seriál z dob anglické revoluce ... nevím proč, ale odjakživa se mi líbili chlapi v historckých filmech, takový ty dlouhovlasý, s nedbalovkusnýma vousama a mečem (v podstatě Aragornův typ). Takový ty rádoby drsoni a přitom aaaaaaaaaaach. Asi se dám k nějaký skupině historickýho šermu, jestli to ještě vůbec existuje. No každopádně ta "devil´s whore" má na tyhle chlapy fakt štěstí.

Zítra (nebo už dneska?) je v naší drahé USA Den Díkůvzdání, jak mi hlásí Yahoo!. Když se zamyslím, za co bych vzdala díky já, tak bych asi řekla: "Díky za každé nové ráno, díky za každý nový den..." Chýlková to zpívala moc pěkně a ještě líp recitovala "Jsem trapná, jsem trapná, jsem trapná, jsem trapná" moje oblíbená pasáž.

Na závěr otázka k zamyšlení: Proč těhotenský testy vypadaj jako teploměry??:)) Zamyslel se nad tím někdy někdo?

Tak se mějte a smějte, všichni:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama