O čem že to zpívaj??

7. listopadu 2008 v 15:53 | queenofscots

So send my love a letterbomb and visit me in hell.

anebo

Do you have the time, to listen to me whine about nothing and everything all at once?
I am one of those melodramatic fools, neurotic to the bone no doubt about it.

a jeste

Do as I say not as I do because the shit´s so deep you can´t run away.
I beg to differ on the contrary agree with every word that you say.
Talk is cheap and lies are expensive my wallet´s fat and so is my head.
Hit and run and then I hit you again, I´m smartass but I´m playing dumb.

Já si nemůžu pomoct ale prostě aby mě nějak song oslovil, musí mít dobrej text. A i když si někdo může říct, proboha o čem můžou asi tak zpívat Green Day, tak pokud odmyslim zhulenecky písně typu Longview (která je ale jedna z nejlepších) tak Billie Joe je prostě dobrej. I když je American Idiot dost profláklý album a pode někoho i dost komerční, tak protě texty má vynikající. A potlesk i pro jeho kolegy, kteří si tam nacpali songy, které se sice do celkového kontextu nehodí, ale jsou správně ujetý - Nobody likes you (Mike Dirnt) a Rock´n´roll girlfriend (můj největší idol Tré Cool)

Všimli jste si, o čem zpívaj ženský? Buď o tom, jak ho chtěj a milujou a nebo jakej je to hajzl. O ničem jinym ne. Hmm, asi si to moc berou, ty sebestředný chlapy, co nedokážou na chvíli překonat tu svoji ješitnost a uznat že jsou to prostě břídilové, který ve svý aroganci dokážou i ublížit. A my se můžeme vztekat, můžeme brečet, ale nic z toho nám nepomůže. Hlavně, že jsou happy.

No, závěrem bych podotkla, že nejlepší texty mají stejně Svěrák s Uhlířem. Zrovna nedávno to tu měla Bára (nevim, kde to splašila). Co to pouštěla? Jo, "Neopouštěj staré známé pro nové, zvláště když jsou momentálně v nouzi"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama