NE

1. listopadu 2008 v 14:49 | queenofscots
Dneska prostě ne, prostě to nejde. A může za to ten pošťák, co tak zuřivě zvonil a bušil ráno na dveře. Taky, koho to napadlo, aby pošta chodila i v sobotu, to je přece blbost.

Každopádně všichni mě serou, protože všichni na mě serou.

Jsem prostě nespokojená, se vším a všema. A místo toho abych s tím byla schopná něco dělat, sedím tu a píšu hovadiny, aby se mi ulevilo.

Lidi jsou zvláštní, myslíte si, že je znáte celkem dobře a oni vás vždycky něčím překvapí. Problém nastává, pokud nemile. Tak mě prosím překvapujte jenom mile, ať pak nemusím sedět, řešit a přemýšlet. Páč na to nemám ... čas ani náladu.

A nejhorší jsou ti, kteří vám zamotají hlavu (čímkoli) a pak vás nechaj se v tom plácat samotný. Ty bych vystřílela do jednoho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | Web | 2. listopadu 2008 v 15:11 | Reagovat

Zdravím Mary,

na začátku jedna MILÁ POCHVALA- líbí se mi nová image Tvého blogu, opravdu. A MILE PŘEKVAPIT se mi snad povede, až přijedeš

můj citový otřes trvá dál a dneska jsem dostala přádnou ránu - jedna má spolužačka, se kterou se jako s jedinou bavím o trochu víc, četla na mém blogu Teorii brokolice a poslala mi dlouhý vzkaz na icq: suma sumárum, prý zbytečně lidi odsuzuju, že se od teď bojí mi cokoliv říct, aby mě neobtěžovala apod.  totálně me to zdrtilo, neuvědomila jsme si, jak asi špatně působím, nechtěla jsem se nikoho svým blogem dotknout a je mi mizerně, vždycky jsem simyslela, že nejsem úplně sobecký člověk, ale asi to je jinak. Já Ti ani nevim, jestli budu schopna jít zas do školy mezi lidi, ale o tom až jindy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama