I wanna be happy, am I a deviant?

21. listopadu 2008 v 1:20 | queenofscots
Usnula jsem na gauči a před chvílí se probudila. Utíkám do spánku s tím, že až se vzbudím, bude vše jednodušší a lehčí. Nebude, místo toho jsem ještě víc zmatená a všechno se zdá být ještě horší a těžší. Ten přechod z říše snů do reality je pro mě čím dál tím víc těžší. Navíc už i ty sny mě zrazujou, ukazujou mi akorát věci, o kterých jsem netušila, že z nich mám strach. Fakt nic moc.

Změna je život a život je pes. Tak vám to povím. Ale jedno je jistý, jaký si to uděláš, takový to máš.

Bůhví, jak dopadnem, ale je dobrý vědět, jak dopadnout nechcem.

Takže sem drze dám jedno fakt výstižný video, co jsem v podstatě "šlohla" z Kuby blogu. Promiň, Kubo, to prostě nešlo to sem nedát, vzhledem k okolnostem, které vám zatím nejsou známé a brzo asi budou, protože jak se znám, tak to dlouho nevydržím a všechno to sem vybleju.

Jak říkám, video nemá chybu a ten song mi teď řve do uší v podstatě non-stop aby ještě prohloubil mé hodně zvláštní pocity z posledních dnů.

Enjoy.Tak mě teď ještě napadá, v pondělí na sociologii se jeden kluk ustavičně hádal s učitelem o tom, jestli je "individual" nebo ne. Učitel tvrdil, že ne, kluk že jo. Je hrozně zajímavý uvědomit si, jak si lidi potřebujou připadat aspoň v nějakým ohledu důležitý. Já jsem zastáncem názoru, že jsme všichni stejně jenom ovce v jednom obrovským stádu a být "individual" je jen iluze, která je v nás vzbuzována proto aby nás mělo co hnát kupředu. Ať žije Matrix.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuba Kuba | 21. listopadu 2008 v 11:16 | Reagovat

No klip úžasnej a úžasně strašidelnej...a já rozhodně nemám autorský práva na jeho užívání, chilli není absolutně za co se omlouvat..navíc mi ho tam dal kamarád:-)))

No, hodlám si stejně držet ještě nějakou dobu ten pocit, že individualita aspoň omezeně existuje a když k tomu najdu dostatek energie, pokusim se bojovat proti tomu, abych se kdy ovcí stal (to že jí jsem už dávno si přirozeně snažim nepřipouštět)....

bt. koukám, že to se sny máme podobný...taky nevim v jakym z těch dvou světů je to zmatenější, ale dávám přednost iluzi...

2 Kuba Kuba | 21. listopadu 2008 v 11:17 | Reagovat

w mi tam někde vypadlo:-)))

3 Karin Karin | Web | 22. listopadu 2008 v 13:25 | Reagovat

Proboha Maruško, napiš mi, co se děje, omlouvám se, že Tě trochu zanedbávám, mám teď plný kecky školy a stěhování, ale brzo napíšu a vylijem si srdce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama