Happy H

1. listopadu 2008 v 2:02 | queenofscots
Tak fajn, můj blog stál za velký kulový nic a dál za to stát bude, ale aspoň já z něho budu mít dobrej pocit ... Hezký kytky, ne? A černá je nejlepší.

Mám ráda noc a tmu, ve tmě je všechno a všichni jiný, víc cool a prostě hezčí. Každopádně ... je půlnoc a Halloween. Všichni jsou někde venku, ti praštěnější převlečený za mrtvoly nebo něco podobnýho. Já mám na sobě akorát zářivě červenou mikinu upatlanou od rajčatový omáčky (která, protože je červená neni vidět a to je výhoda) a nakřivo posazenou kšiltovku, razítko na čele a vypadám jak ... pracovník Heavenly Pizzas, kterýmu už vážně hrabe. No, světe div se, ale prostě dřepim doma na prdeli a nic ... A sere mě to.

Poslední dobou funguju úplně špatně, potřebovala bych přeprogramovat. Svůj mozek využívám dost mizerně. Ale znáte to, ne, když víte, že máte něco dělat (jako třeba ČÍST, ČÍST, ČÍST věci co tě přece zajímají, Maruško!!!) ale prostě myšlenky vám bloudí jinde a mozek neposlouchá a radši dělá věci postrádající smysl.

Halloween je stejně blbost, ale zas na druhou stranu jsem mohla využít své králičí uši a ocásek.

Bára právě vyhazuje chycenou myš i s pastičkou, fůůůůůůůůj, nikdy jsem si nemyslela, že se mi z myší bude dělat takhle špatně. A neni to fér, že se myši nastěhujou do bytu tak
čistotným lidem jako jsme my dvě.

Zpátky k věci, potřebuji najít nějakou bohulibou aktivitu, neboli koníčka, jak by řekl jeden z mých no ... blízkých. Něco, čím bych si vždycky vyčistila hlavu a hodila se do pohody. Asi se zkusím překonat a začnu chodit na jógu nebo něco podobnýho, kde vám hraje mystická hudba a kde se v přítmí pokoušíte ohýbat své tělo do všemožných krkolomných, někdy až komických poloh. Doufám, že se tam do toho nezačnu smát, jak to mám v dobrém zvyku.

Každopádně Happy Halloween a happy všechno ...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama